Contactpersonen

Contactpersonen

Voor offerteaanvragen en productinformatie:

Verkoop binnendienst :
Bjorn van Steenbergen    bjorn.van.steenbergen@benevers.nl

Verkoop buitendienst :
Marc van den Broek          marc.van.den.broek@benevers.nl       (06) – 22 69 28 58
Marc Pijnenburg                marc.pijnenburg@benevers.nl             (06) – 22 69 28 59
Arnoud Heijke                    arnoud.heijke@benevers.nl                  (06) – 51 84 55 80

    Voor bestellingen / wijzigingen op orders / vragen over orderbevestigingen:

Orderverwerking :
Karin van Bladel                orderverwerking@benevers.nl
Femke van Oorschot
Carine Staals

Wijzigingen op orders :
per fax, nr. 073 – 547 84 15 t.a.v. Karin van Bladel
per e-mail, orderverwerking@benevers.nl t.a.v. Karin van Bladel

    Voor levertijden:

Planning :
Hans Govers                      hans.govers@benevers.nl

    Diverse:

Inkoop:
Marika van den Heuvel    inkoop@benevers.nl

Reclamaties:
Carine Staals                     receptie@benevers.nl

Administratie :
René Vorstenbosch          rene.vorstenbosch@benevers.nl

Algemene zaken :
Robbert van den Broek    robbert.van.den.broek@benevers.nl